palocut_logo
Palóc út Hagyományőrző utak
http://www.palocut.hu/
 

1.      Bodony Község Önkormányzata
2.      Heves Megyei Önkormányzat
3.      Mátraderecske Község Önkormányzata
4.      Mátraballa Község Önkormányzata
5.      Parád Nagyközség Önkormányzata
6.      Pétervására Város Önkormányzata
7.      Recsk Nagyközség Önkormányzata
8.      Sirok Község Önkormányzata
9.      Hevesi Népművészeti és Háziipari Szövetkezet
10.    Lovászné Juhász Rita népviselet-készítő művész
11.    Darnói Lovastanya
12.    Nógrád Megye Önkormányzata
13.    Dejtár Község Önkormányzata
14.    Herencsény Község Önkormányzata
15.    Kazár Község Önkormányzata
16.    Kozárd Község Önkormányzata
17.    Nógrádsipek Község Önkormányzata
18.    Rimóc Község Önkormányzata
19.    Terény Község Önkormányzata
20.    Varsány Község Önkormányzata
21.    Vanyarc Községi Önkormányzat
22.    Cered Község Önkormányzata
23.    Horpács Község Önkormányzata
24.    Erdőkövesd Község Önkormányzata
25.    Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
26.    EurAgro Agrárfejlesztési Tanácsadó és Tréning Kft.
27.    Sós Tamás
28.    Sasvári János bútorfestő, bútorfaragó népi iparművész
29.    Mihálygerge Község Önkormányzata
30.    Szécsény Város Önkormányzata
31.    Debercsény Község Önkormányzata
32.    Pásztó Város Önkormányzata
33.    Szanda Község Önkormányzata
34.    Noszvaj Község Önkormányzata
35.    Hagyományos Értékek Megőrzéséért Alapítvány
36.    Fáyné Tornóczky Judit csipkekészítő
37.    Kovács Szabolcs bútorfestő
38.    Paulik Tibor
39.    Ferences Rendtartomány
40.    Dr. Varga Péter Miklós
41.    Bózvári József
42.    Bátonyterenye Város Önkormányzata
43.    Becske Község Önkormányzata
44.    Sáriné Draskóczi Melinda fazekas
45.    Szilaspogony Község Önkormányzata
46.    Ferenczi Éva Mária tojáspatkoló kézműves
47.    Dr. Ferkó Attila háziorvos
48.    COMPUTERV GM Kft.
49.    Szurdokpüspöki Község Önkormányzata
50.    Pro Kalondiensis Polgári Társulás
51.    Bajiné Kis Julianna kosárfonó-tárgyalkotó
52.    Fáy Társaság Egyesület
53.    Magyar Csipkekészítők Egyesülete
54.    Kiss Tünde
55.    Saxinger Gyuláné aranykézdíjas kézműves
56.    Bocsi Éva
57.    Antal Gergely kerámikus
58.    Kolosiné dr. Percze Zsuzsanna
59.    Dr. Serfőzőné dr. Fábián Erzsébet
60.    Török János
61.    Fáy Dániel
62.    36 Jó Palóc Közhasznú Egyesület 
63.    Kiss János
64.    Nagy Oszkár
65.    Vitéz Varga László
66.    I-QOOL Nonprofit Kft.
67.    Balla Tibor
68.    Kulcsár József
69.    Gyenes Tamás
70.    Bercsényi Tamás
71.    Arany Kakas Fogadó
72.    Kodák István
73.    Felsőtárkány Község Önkormányzata
74.    Ludányhalászi Község Önkormányzata
75.    Iliny Község Önkormányzata
76.    Polar Stúdió Kft.
77.    Deme Józsefné
78.    Kazári Faluszépítő és Hagyományőrző Egyesület
79.    Terényi Bocsa Sport Egyesület
80.    E-Konfort Kft.
81.    Erdőkürt Község Önkormányzata
82.    Nagykökényes Községi Önkormányzat
83.    Terpes Községi Önkormányzat
84.    Sasvár Turisztikai Kft.
85.    Hunor Étterem
86.    Gyöngyöspata Város Önkormányzata
87.    Őrhalom Község Önkormányzata
88.    Dornyay Béla Múzeum
89.    Öko-Park Panzió-Kemping és Kalandpark
90.    Mátraterenye Község Önkormányzata
91.    Szuha Község Önkormányzata
92.    Ecseg-Önkormányzati Képviselő-testület
93.    Tarnóczi Lajos
94.    Molnár Ildikó
95.    Plachy György
96.    Nagyné Mákos Izolda
97.    Dr. Kósa József
98.    Szoboszlai Tibor


(frissítve 2018. 01. 29.)